Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri
Google News Icon Takip Et

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 AMC Entertainment (AMC) hisseleri, sinema zincirinin 40 milyon hisse satışı yoluyla yaklaşık 325,5 milyon dolar topladığını açıklamasıyla 9% yükseldi.

📉 Vital Energy (VTLE) hisseleri, şirketin Permian Basin’de 1,16 milyar dolar karşılığında petrol ve gaz mülkleri satın almak için özel şirketlerle üç anlaşma imzalamasının ardından yaklaşık 7% değer kaybetti.

📉 Ivanhoe Electric (IE) hisse başına 13,50 doladan 11,85 milyon hissenin halka arz olmasının ardından 12% geriledi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha