Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

November 7, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Alteryx (AYX) hisseleri, şirketin hem üçüncü çeyrek bilançosunda hem de 2023 tahminlerinde analist beklentilerini aşmasıyla 19% ralli yaptı. Şirket, 2023 mali yılı için gelirin 934,73 milyon dolar konsensüsün üzerinde, 953 milyon dolar ile 959 milyon dolar aralığında gelmesini bekliyor.

📈 TripAdvisor (TRIP) tüm segmentlerindeki güçlü artışla üçüncü çeyrek bilançosunda tahminlerin üzerinde rakamlar açıkladı. Hisse, 11% yükseldi.

📈 TransMedics Group (TMDX) hisseleri, şirketin üçüncü çeyrek bilançosunda gelirlerini yıllık bazda 158% artırdığını açıklaması ve 2023 mali yılı için gelir tahminlerini yükseltmesinin ardından 35% değer kazandı. Şirket, 194,03 milyon dolarlık konsensüse kıyasla, 192 milyon ile 230 milyon dolar aralığında bir gelir bekliyor; bu da yıllık 138% ile 146%’lık bir büyümeye işaret ediyor.

📉 Coherus BioSciences (CHRS) üçüncü çeyrek rakamlarında düşük bir performans sergilemesi ve 2023 mali yılı net ürün geliri görünümünü düşürmesinin ardından 17%’nin üzerinde değer kaybetti. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha