Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Eylül 13, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Moderna (MRNA) hisseleri, ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri’nin 6 aylık ve daha büyük tüm Amerikalılara güncel COVID aşılarını önermesinin ardından 3%’ten fazla yükseldi.

📈 Ford Motor (F) hisseleri, UBS analisti Joseph Spak’ın şirket hissesini “AL” notu ve 15 dolarlık hedef fiyatıyla izlemeye başladığı gelişmesinin ardından 1,5% değer kazandı. 

📈 BP (BP) CEO’su Bernard Looney, görevi devraldıktan yaklaşık 3 yıl sonra istifa etti ve şirket hisseleri 1%’in üzerinde yükseldi. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, CNBC

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti