Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Logitech International (LOGI) hisseleri, şirketin ikinci çeyrek bilançosunda tahminleri aşması ve 2024 mali yılı beklentilerini yükseltmesiyle 10%’un üzerinde ralli yaptı. Logitech, 2024’te gelirlerinin 3,8-4 milyar dolar olan önceki tahminin üzerinde, 4-4,15 milyar dolar aralığında gelmesini bekliyor. 

📈 Bitcoin’deki 11%’lik artış kripto odaklı hisselerdeki artışı desteklemeye devam etti. Coinbase (COIN) 8%, Riot Platforms (RIOT) 13%, Marathon Digital (MARA) 14%, MicroStrategy (MSTR) 9%, HUT 8 Mining (HUT) 11%, Bitfarms (BITF) 9%, CleanSpark (CLSK) 13% ve Bit Digital (BTBT) 8% değer kazandı.

📉 Barclays (BCS) hisseleri, şirketin üçüncü çeyrek kârının analist beklentilerinin altında kalmasıyla 5% geriledi. Barclays, şirketin “gelecekteki getirileri artırmaya yardımcı olmak için yapısal maliyetleri azaltmaya yönelik eylemleri değerlendirdiğini ve bunun yılın son çeyreğinde önemli ek masraflarla sonuçlanabileceğini” söyledi.

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha