Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 17, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Dollar Tree (DLTR) Goldman Sachs’ın şirketin “NÖTR” notunu “AL” seviyesine taşımasıyla açılış öncesinde 2% yükseldi. Analist Kate McShane ve ekibi, 2024 yılında düşük ve orta gelirli tüketiciler için iyileşen isteğe bağlı nakit akışı görünümünü, şirket için güçlü bir büyüme potansiyeli olarak gördüğünü belirtti.

📈 Tupperware (TUP), Laurie Ann Goldman’ın şirketin yeni CEO’su olarak atandığı haberlerinin ardından 7%’ye yakın değer kazandı. 

📉 NetScout Systems (NTCT), 2024 mali yılı beklentilerini düşürmesinin ardından 21% değer kaybetti. Siber güvenlik şirketi, daha önceki 2,20 ile 2,32 dolarlık tahmin ve 2,17 dolarlık konsensüs beklenti ile karşılaştırıldığında, 2 ile 2,20 dolar aralığında düzeltilmiş hisse başına kâr bekliyor. Şirketin gelir beklentisi de önceki 915 milyon ile 945 milyon dolar aralığının oldukça altına, 840 milyon ile 860 milyon dolar aralığına düştü. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha1, 2