Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 13, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Dollar General (DG) hisseleri, şirketin yönetim kurulu üyesi Todd Vasos’un CEO olarak atanmasının ardından 8% ralli yaptı. Vasos, Haziran 2015-Kasım 2022 aralığında şirketin CEO koltuğundaydı. 

📉 Belden (BDC)  zayıf makroekonomik zeminde, segmentlerinde beklenenden daha düşük nihai talep nedeniyle üçüncü çeyrek gelir görünümünü düşürdükten sonra yaklaşık 14% değer kaybetti. Şirket, daha önceki 675 milyon ile 690 milyon dolarlık beklentiye kıyasla ve 685,64 milyon dolarlık konsensüsün çok altında olmak üzere, üçüncü çeyrek gelirlerinin 625 milyon dolar olmasını bekliyor.

📉 Outset Medical (OM) hisseleri, şirketin 2023 gelir görünümünü 144,6 milyon dolarlık konsensüs beklentinin çok altına, 130 milyon dolara indirmesiyle 35% geriledi. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha