Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 12, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Tupperware Brands (TUP) hisseleri, şirketin bir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başvurunsda mevcut bir kredi sözleşmesinde değişikliğe gittiğini açıklamasının ardından 15% arttı. Diğer hususların yanı sıra bu değişiklik, şirketin 31 Aralık 2022’de sona eren mali yıl için yıllık denetlenmiş mali tablolarının son teslim tarihini 16 Eylül’den 1 Kasım’a uzattı.

📈 Victoria’s Secret (VSCO), üçüncü çeyrek net zarar tahminini -0,80 dolarlık konsensüse kıyasla -0,70 dolar ile -0,90 dolar aralığında revize ettikten sonra 3%’ün üzerinde yükseldi. Şirket ayrıca, önceki 45 milyon ile 75 milyon dolar aralığına kıyasla 45 milyon ile 65 milyon dolar arasında düzeltilmiş bir faaliyet zararı beklediğini açıkladı. 

📉 InMode (INMD), 2023 mali yılı gelir beklentisini önceki 530-540 milyon dolar aralığındaki tahminlere ve 538,46 milyon dolarlık konsensüse kıyasla 500-510 milyon dolar aralığına düşürmesinin ardından 10%’dan fazla değer kaybetti.

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha