Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 ExxonMobil (XOM), Chevron (CVX) ve Occidental Petroleum (OXY) gibi enerji isimleri, İsrail ve Hamas arasındaki süregelen savaşın ardından yükselen petrol fiyatlarına paralel olarak 3% yükseldi. 

📈 Arm Holdings (ARM), JPMorgan’ın şirket hissesini “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” notu ve Goldman Sachs ile Deutsche Bank’ın da “AL” notuyla izleyeme başlamasının ardından 3% değer kazandı. 

📉 Tesla (TSLA) hisseleri, China Passenger Car Association’ın şirketin Çin satışlarının eylülde aylık bazda 10,9% düştüğü verisinin ardından 1% geriledi. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, CNBC