Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

October 6, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Shoals Technologies (SHLS) hisseleri, Piper Sandler’ın şirketin “NÖTR” notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltmesiyle 5% değer kazandı. 

📈 Apellis Pharmceuticals (APLS), Syfovre ilacı satışlarının ağustosta arttığını açıkladı ve hisse 5,5% yükseldi. Öte yandan JPMorgan da Syfovre’nin başarısının, şirkete yönelik yatırımcı güveninde 2024’e doğru olumlu bir değişime yol açacağını belirterek şirketin notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine yükseltti. 

📉 Aehr Test Systems (AEHR) hisseleri, şirketin 2024 mali yılına yönelik zayıf gelir görünümünü korumasının ardından 12% değer kaybetti.

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, CNBC, Seeking Alpha