Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri
Google News Icon Takip Et

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Peloton (PTON) hisseleri,  Lululemon (LULU) ile egzersiz ekipmanı ve hizmetleri ortamını önemli ölçüde değiştirebilecek beş yıllık bir ortaklığın duyurulmasının ardından 14% ralli yaptı. 11 Ekim’den itibaren, Lululemon’un ürün serilerindeki ortak markalı giysiler Peloton perakende mağazalarında ve ABD, İngiltere ve Kanada’da çevrimiçi olarak satın alınabilecek.

📉 CarMax (KMX) net gelirlerinin 13%, ikinci el perakende satış segmentinin 7,4% ve toptan araç satış segmentinin 11,2% gerilediğini açıkladığı bilançosunun ardından 9% düştü.

📉 Micron Technology (MU) güçlü dördüncü çeyrek bilançosuna rağmen 5% geriledi.

📉 Workday (WDAY) hisseleri, bulut yazılım şirketinin yıllık abonelik gelirinin gelecek üç yıl içinde 20%’den sırasıyla 17% ve 19%’a gerileceyeğini beklediği açıklamalarının ardından 9% değer kaybetti. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha1