Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

September 27, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 MillerKnoll (MLKN) hisseleri, şirketin bilançosunda beklentileri aşmasının ardından 17% yükseldi. Şirket ayrıca 2024 mali yılına ilişkin hisse başına kâr beklentisini 1,70-2 dolar aralığından 1,85-2,15 dolar aralığına yükseltti.

📉 Costco (COST) hisseleri, beklentilerin üzerinde açıkladığı mali dördüncü çeyrek bilançosuna rağmen 1,4% geriledi. 

📉 Morphic (MORF) CEO Praveen Tipirneni’nin sağlığıyla ilgili bir acil durum sebebiyle kısa bir süre görev başında olamayacağı açıklamasının ardından 5% geriledi. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha1, 2