Borsa Haberleri

Pegasus, Uçuş Seferlerine Yeni Rota Ekledi

Mart 18, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Pegasus, Uçuş Seferlerine Yeni Rota Ekledi

Pegasus (PGSUS), uçuş rotasına yeni bir destinasyonu daha ekledi. Şirket İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Mısır’ın başkenti Kahire’deki Sphinx havalimanına uçmaya başladı.

Pegasus söz konusu havalimanına 5 Mart 2024’te saat 23:00’te gerçekleştirdiği uçuşla başladı. İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)- Kahire Sphinx (SPX) seferleri salı, perşembe, cuma, cumartesi, pazar günleri olmak üzere haftada beş kez karşılıklı olarak gerçekleşiyor.

Mısır’daki 5. Destinasyon

Yenir rota Sabiha Gökçen’in Mısır’daki, Kahire (CAI), İskenderiye, Hurgada ve Sharm el Şeyh’ten sonra 5. destinasyonu.

Kısa süre önce kullanılmaya başlanan ikinci pisti ile kapasitesini artıran Sabiha Gökçen hali hazırda 40 iç hat, 124 dış hat bağlantısı ile 54 ülkede toplam 164 destinasyona hizmet veriyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti