BIST Şirket Haberleri

PC İletişim, CNBC-e’nin Tanıtımını Yapacak

June 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
PC İletişim, CNBC-e’nin Tanıtımını Yapacak

PC İletişim (PCILT), İlbak Holding A.Ş. bünyesinde yer alan ve Türkiye’de yayın hayatına yeni başlayacak olan CNBC-e markasının tanıtımına yönelik medya planlama ve satın alma faaliyetlerini üstlenmek üzere bir sözleşme imzaladı.

Sözleşmenin Detayları

4 Haziran 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak bu sözleşme kapsamında, PC İletişim CNBC-e markasının Türkiye’deki tanıtım faaliyetlerini yönetecek. Bu iş birliği, markanın medya planlaması ve reklam satın alma süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanacak.

CNBC-e Yayına Başlayacağı Tarihi Açıkladı

CNBC-e Türkiye, iş dünyasında küresel ölçekte yaşanan gelişmeleri Türkiye perspektifinden değerlendirecek. Küresel finans piyasalarında yaşanan gelişmeleri kapsamlı rapor ve özel röportajlarla iletecek kanal, misyonunu yerel bakış açısını küresele taşıdığı gibi küresel olayların yerel piyasaları nasıl etkilediğini de aktaracak. CNBC-e Türkiye, 9 yıllık aranın ardından yayın hayatına 10 Haziran’da başlayacak.

PC İletişim, CNBC-e'nin Tanıtımını Yapacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP