Borsa Haberleri

Paypal ve Fidelity’nin Notu Düşürüldü

January 10, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Paypal ve Fidelity’nin Notu Düşürüldü

Keybanc, Fidelity National Information Services (FIS) ve PayPal (PYPL)’ın notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesine düşürdü.

Not Düşürmelerin Gerekçesi

● Fidelity (FIS), fiyat hedefi 75 dolar: Analist Josh Beck, not düşürme kararının “piyasa üzerinde temel belirsizlikler oluşturan sektör değişim hızının artması” nedeniyle alındığını ve bütünleşik ödemelerin FIS ağırlıklı restoran/perakende sektöründe önemli bir paya ulaştığını gördüklerini” belirtti.

● PayPal (PYPL), fiyat hedefi 80 dolar: Yüksek kaliteli temel varlıklara ve saygın bir portföy yönetimine rağmen; Apple Pay, Shop Pay ve BNPL’nin içinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında süreklilik arz eden bir hisse kazancı sağlamak muhtemelen giderek zorlaşacak.

Paypal ve Fidelity’nin Notu Düşürüldü

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha