Borsa Haberleri

PayPal Hisseleri Yükselişe Geçti!

October 26, 2022 • 1 dakika okuma süresi
PayPal Hisseleri Yükselişe Geçti!

Amazon, ödeme seçeneklerinden biri olarak Venmo’yu kullanmaya başlıyor.

● Bu özellik salı günü tanıtılacak ve Kara Cuma olarak adlandırılan 25 Kasım günü ABD’deki kullanıcılara sunulmuş olacak.

Venmo, kullanıcılar arasında para transferi imkanı sağlayan popüler bir ödeme hizmeti. Shopify ve Lululemon gibi sayıları gün geçtikçe artan perakende platformlarının Venmo’yu ödeme yöntemi olarak kullanmaya başlamasıyla birlikte, platformun uçtan uca işlevselliği de daha kapsamlı hale geldi.

●  Venmo platformunun sahibi olan PayPal şirketinin hisseleri salı günü 7% değer kazandı.

Amazon hesaplarına ödeme yöntemi olarak Venmo hesaplarını ekleyen kullanıcılar, ödeme adımında ödeme yöntemi olarak Venmo hesaplarını seçebiliyor.

Amazon’dan alışveriş yapan kişiler, bu ortaklık sayesinde daha fazla ödeme yöntemine sahip olacak. Şirket mevcut durumda, ödeme yöntemi olarak kredi kartı, banka kartı, mağaza kartı, sağlık tasarruf ve esnek harcama hesapları ve EBT (Elektronik Fayda Transferi) kartlarını kabul ediyor.

PayPal Hisseleri Yükselişe Geçti!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC