BIST Şirket Haberleri

Pasifik Donanım Kaç Lot Verdi? PATEK Halka Arz Sonuçları

February 8, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Pasifik Donanım Kaç Lot Verdi? PATEK Halka Arz Sonuçları

Pasifik Donanım ve Yazılım (PATEK), 6-7 Şubat 2024 tarihlerinde talep toplama sürecini tamamladı. Halka arzın sonuçları da bugün itibariyle belli oldu.

Pasifik Donanım ve Yazılım, “PATEK” koduyla borsada işlem görecek. Peki 35 liradan halka arz edilen Pasifik Donanım ve Yazılım kaç lot verdi? Pasifik Donanım ve Yazılım Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Pasifik Donanım Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Pasifik Donanım ve Yazılım’ın halka arz büyüklüğü 945 milyon TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 20,15%. Toplamda 27 milyon adet lot dağıtıldı.

Pasifik Donanım (PATEK) Kaç Lot Verdi?

Pasifik Donanım Halka arzına toplamda 2 milyon 390 bin 177 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 8 adet lot (280 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Pasifik Donanım Kaç Lot Verdi? PATEK Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), https://pasifik.com/teknoloji-bilisim web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”
Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar
Onaylı İzahname