Borsa Haberleri

Paramount Global, Yayın Hizmetindeki Abonelik Ücretlerini Artıracak

Paramount Global, Yayın Hizmetindeki Abonelik Ücretlerini Artıracak
Google News Icon Takip Et

Medya devi Paramount Global (PARA), dün yaptığı açıklamada, online yayın hizmeti Paramount+’ın abonelik ücretlerini artıracağını söyledi. 

Bu durumda; yayın platformunun “Paramount+ Essential” paketi 20 Ağustos’ta 1 dolarlık artışla 7,99 dolara, “Paramount+ with Showtime” paketi ise aynı tarihte 1 dolarlık artışla 12,99 dolar olacak.

Bu karar, medya devinin işini kalibre etme çabası ve gelirlerini dengeleme çabası olarak yorumlandı. Ayrıca bu yeni abonelik artışı haberinin; Paramount ve Skydance Media’nın birleşme haberlerinin olumsuz sonuçlandığı bir dönemde gelmesi de dikkat çekti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters