Borsa Haberleri

Panelsan Çatı ve Maşlak Holding’den Hisse Devir Sözleşmesi

Panelsan Çatı ve Maşlak Holding’den Hisse Devir Sözleşmesi
Google News Icon Takip Et

Panelsan Çatı, Maşlak Holding ve Panelsan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Maşlak ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kaan Maşlak, 18.07.2023 tarihinde bir Hisse Devir Sözleşmesi imzaladı. 📝

🔍 Sözleşme Detayları

Sözleşme kapsamında, Serhat Maşlak ve Recep Kaan Maşlak, Panelsan Çatı’nın 75 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinde sahip oldukları payları Maşlak Holding A.Ş.’ye devretti.

Serhat Maşlak, 4,65 milyon adet 4,65 milyon TL nominal değerli A grubu nama yazılı pay ile 18,47 milyon adet 18,47 milyon TL nominal değerli hamiline yazılı B grubu payını; Recep Kaan Maşlak ise  4,65 milyon adet 4,65 milyon TL nominal değerli A grubu nama yazılı pay ile 18,47 milyon adet 18,47 milyon TL nominal değerli hamiline yazılı B grubu payını 45,452 – 46,152 TL fiyat aralığından (ağırlıklı ortalama 45,75 TL üzerinden) Maşlak Holding A.Ş.’ye devretmiştir. 

🏢 Maşlak Holding A.Ş. Sermaye Durumu

Bu devir sonucunda, Maşlak Holding A.Ş. sermayesinde, Serhat Maşlak ve Recep Kaan Maşlak’tan her biri ayrı ayrı 50% pay sahibi olmuştur. 📊

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Kaynak: Foreks