Borsa Haberleri

Palo Alto ve IBM’den Yapay Zekâ Ortaklığı

May 16, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Palo Alto ve IBM’den Yapay Zekâ Ortaklığı

Siber güvenlik şirketi Palo Alto Networks (PANW) ve IBM (IBM), müşterilerine yapay zekâ destekli güvenlik sonuçları sunmak üzere bir ortaklık kurdu.

IBM, Palo Alto ile iç güvenlik çözümlerini platformlaştıracak; Palo Alto Networks, şirketin ağ, bulut ve SOC genelinde tercih edilen siber güvenlik ortağı olacak.

IBM ayrıca 1.000’den fazla güvenlik danışmanını Palo Alto Networks ürünlerinin geçişi, benimsenmesi ve dağıtımı konusunda eğitecek.

Ortaklık kapsamında Palo Alto Networks, IBM’in QRadar Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) varlıklarını satın almayı da kabul etti ve iki şirket, QRadar müşterileri için Cortex XSIAM’a sorunsuz geçiş sunmak için de işbirliği yapacak.

Palo Alto ve IBM’den Yapay Zekâ Ortaklığı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha