BIST Şirket Haberleri

ORGE Enerji’den (ORGE) 2 Yeni İş İlişkisi

November 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
ORGE Enerji’den (ORGE) 2 Yeni İş İlişkisi

Şirket 17 Kasım 2023 tarihinde KAP’ta yaptığı duyuru ile daha önce bildirilmiş olan iş ilişkisinin anlaşma tutarını ve ilave olarak bir yeni iş ilişkisini duyurdu.

  • Bursa’da devam eden “Bursa Emek–Şehir Hastanesi Hafif Raylı Sistem Projesi”nin elektrik işlerinin yapımına yönelik verdiği 6,1 milyon avro ve 90,9 milyon TL’lik teklifin işveren tarafından kabul edildiğini açıkladı.
  • Muğla’da inşa edilecek “Bodrum Hillside Hotel Projesi”nin elektrik işlerine yönelik olarak verdiği teklifin kabul edildiğini ve işveren ALGYO ile sözleşme imzalandığını, sözleşme bedelinin 3,9 milyon dolar ve 102,6 milyon TL olduğunu açıkladı.

ORGE Enerji’den (ORGE) 2 Yeni İş İlişkisi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik 20 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu‘nda yer alan bildirimlere göre hazırlanmıştır.