BIST Şirket Haberleri

Orge Enerji’den Elektrikli Araç Şarj Ünitesi için Önemli Adım

September 29, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Orge Enerji’den Elektrikli Araç Şarj Ünitesi için Önemli Adım

Orge Enerji, elektrikli araç şarj üniteleriyle ilgili fizibilite ve geliştirme çalışmaları çerçevesinde Round ve Hexa adlı iki modelin endüstriyel tasarımlarını tamamladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Round ve Hexa markalı elektrikli araç şarj ünitesi modellerinin endüstriyel tasarımlarının tescili için Türk Patent ve Marka Kurumu’na (Türkpatent) başvurdukları bildirildi.

Elektrikli araçlar segmentine yönelik çalışmaları yürütmek üzere Ağustos 2023’te bünyesinde e-mobilite departmanı kuran Orge Enerji; elektrikli araç şarj ünitesi üretiminde bu iki modele öncelik verecek. 

Bu alanda artan talebe karşı yoğun bir mesai harcayan şirket, yeni yatırım fırsatlarını ayrıca değerlendirecek. 

Orge Enerji’den Elektrikli Araç Şarj Ünitesi için Önemli Adım

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı