BIST Şirket Haberleri

Orge Enerji (ORGE)’den 20 milyon Avroluk İş Anlaşması

November 1, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Orge Enerji (ORGE)’den 20 milyon Avroluk İş Anlaşması

Orge Enerji (ORGE), İsviçre merkezli Secheron SA ile önemli bir iş birliğine imza attığını duyurdu.

2 Yıllık İş Birliği Anlaşması!

Orge Enerji ve Secheron SA arasında imzalanan iş birliği anlaşması 2 yıl süreyle geçerli olacak. Fakat anlaşma süresinin sonunda taraflar arasında bir itiraz bulunmazsa bu süre otomatik olarak uzatılacak.

Raylı Sistemler İçin Önemli Bir Adım! 🚆

İşbirliği anlaşması kapsamında Orge Enerji, raylı sistemlerde kullanılan “Cer Gücü Sistemi DC Ekipmanlarını” Türkiye’de satışa sunacak. Bu satışın şirket hasılatına ve kârlılığına ise olumlu katkıda bulunması bekleniyor.

Beklenen Satış Hasılatı Projeksiyonu: 20 Milyon Avro! 💶

Orge Enerji, iş birliği anlaşması doğrultusunda önümüzdeki 5 yıl içerisinde Secheron SA’nın Cer Gücü Sistemi DC Ekipmanlarının satışından 20 milyon avro tutarında bir satış hasılatı elde etmeyi planlıyor.

Orge Enerji (ORGE)'den 20 milyon Avroluk İş Anlaşması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP