Borsa Haberleri

Oppenheimer, Bu Hissenin Hedef Fiyatını Yükseltti: 2024’te Yeniden Canlanacak

September 26, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Oppenheimer, Bu Hissenin Hedef Fiyatını Yükseltti: 2024’te Yeniden Canlanacak

Oppenheimer’ın Domino’s Pizza (DPZ) hisseleri için iştahı artmaya başladı.

Analist Brian Bittner, Michigan merkezli pizza zincirini en iyi isim olarak nitelendirdi ve hedef fiyatını 450 dolara yükseltti. Analistin bu kararı, 12 ay sonra hissenin dünkü kapanışına kıyasla 17,5%’lik bir artış anlamına geliyor.

Bittner “DPZ’yi 2024’e doğru az takdir edilen bir yeniden canlanma hikayesi olarak görüyoruz.” dedi.

Bittner, şirketin zincir mağaza satışlarının gelecek yıl Wall Street konsensüsünü aşma potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Bu iyimserlik kısmen bir sadakat programının yeniden başlatılması ve bu yıl sipariş vermenin başka bir yolu olarak Uber’in (UBER) UberEats platformunun kullanılmaya başlanmasından kaynaklanıyor.

Bittner ayrıca hissede beklentilerin üzerinde bir performansın olumlu bilanço revizyonlarına ve yatırımcı duyarlılığının artmasına yol açabileceğini söyledi. 

Oppenheimer, Bu Hissenin Hedef Fiyatını Yükseltti: 2024’te Yeniden Canlanacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC