Borsa Haberleri

Oppenheimer, Bu Evcil Hayvan Maması Şirketinde 25% Artış Bekliyor

Ağustos 10, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Oppenheimer, Bu Evcil Hayvan Maması Şirketinde 25% Artış Bekliyor

Evcil hayvan maması üreticisi Freshpet’i (FRPT) Oppenheimer’a göre oldukça güzel günler bekliyor. 

Şirket, evcil hayvan maması hissesinin “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notunu korurken, 12 aylık ortalama hedef fiyatını 80 dolardan 100 dolara taşıdı. Oppenheimer’ın revize ettiği tahmini, şirket hissesinde dünkü kapanışa göre 26,1%’lik bir artış ima ediyor. 

Analist Rupesh Parikh, şirketin pazartesi günü açıkladığı ve beklentilerin altında bir zarar açıklayan şirketin bilançosundan sonra umutlandığını belirtiyor:

Son zamanlarda daha güçlü hacim trendleri ve kâr iyileştirmelerinde kaydedilen önemli ilerlemenin ardından, yönetimin hedeflerini gerçekleştirme kabiliyetine olan güvenimiz giderek artıyor.

Freshpet hisseleri, ocak ayından bu yana 50%’nin üzerinde değer kazandı. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti