Borsa Haberleri

OpenAI, ChatGPT’nin “Ses Modu” Özelliğini Erteledi

OpenAI, ChatGPT’nin “Ses Modu” Özelliğini Erteledi
Google News Icon Takip Et

OpenAI; geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklamada, teknik sorunlar nedeniyle ChatGPT’nin “ses modu” özelliğinin yayınlanmasının temmuz ayına ertelendiğini söyledi. 

Şirket; bu özelliğin başlangıçta geri bildirim toplamak amacıyla küçük bir kullanıcı grubuna yayınlanacağını ve güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra haziran ayında ChatGPT Plus üyelerinin kullanımına sunulacağını söylemişti.

Şirketin kullanıma açmak istediği bu yeni ses modu özelliği, kullanıcıların ChatGPT ile direkt olarak konuşmasını ve gecikmeden gerçek zamanlı yanıtlar almasını sağlamayı amaçlıyor.

Microsoft (MSFT) destekli OpenAI, X platformunda paylaştığı bir gönderide; “Modelin yeteneklerini geliştiriyoruz. Aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirmeye ve gerçek zamanlı yanıtları ölçeklendirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.  

OpenAI, ayrıca ChatGPT’nin yeni video ve ekran paylaşım özelliklerini kullanıma sunmak için de çalışmalara devam ediyor. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters