Borsa Haberleri

Oncosem Onkolojik Sistemler, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İhalelerini Kazandı

Oncosem Onkolojik Sistemler, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İhalelerini Kazandı
Google News Icon Takip Et

Oncosem Onkolojik Sistemler (ONCSM) bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan 2 ihaleyi kazandığını duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu ihaleler; “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ve “Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” işini kapsıyor.

Açıklamada ihalelerin toplam bedelinin; Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 23,7 milyon TL ve Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için 16,1 milyon TL olmak üzere toplamda 39,9 milyon TL olduğu ifade edildi.

Şirket son olarak 6 Haziran’da yine İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile 7,6 milyon TL’lik bir iş anlaşması açıklamıştı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP