Borsa Haberleri

Odak Sektör: Perakende

November 23, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Odak Sektör: Perakende

İyi gelen bir dizi kazanç raporu, perakende hisselerinin yükselmesini sağladı. Çeyrek raporlarını açıklayan Burlington Stores (BURL), Abercrombie & Fitch (ANF) ve American Eagle Outfitters (AEO) bir ralli gerçekleştirerek hisse değerlerini en çok artıran şirketler arasında yer aldı.

BURL ve ANF 20%’nin üzerinde yükseliş kaydederken AEO ise yaklaşık 18% yükseldi. Sektörün diğer şirketleri olan Urban Outfitters (URBN) yaklaşık 9%, Nordstrom (JWN) 6% ve Citi Trends (CTRN) takriben 5% yukarı yönlü hareket etti.

Odak Sektör: Perakende

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha