BIST Şirket Haberleri

Oba Makarnacılık Kaç Lot Verdi? OBAMS Halka Arz Sonuçları

Oba Makarnacılık Kaç Lot Verdi? OBAMS Halka Arz Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Oba Makarnacılık, 22-23 Şubat 2024 tarihlerinde talep toplama sürecini tamamladı. Halka arzın sonuçları da bugün itibariyle belli oldu.

Oba Makarnacılık, “OBAMS” koduyla borsada işlem görecek. Peki 39,24 liradan halka arz edilen Oba Makarnacılık kaç lot verdi? Oba Makarnacılık Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Oba Makarna Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Oba Makarnacılık’ın halka arz büyüklüğü 3,78 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 20,9%. Toplamda 96 milyon 336 bin 345 adet lot dağıtıldı.

Oba Makarnacılık Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? OBAMS Kaç Lot Verdi?

Oba Makarnacılık halka arzına toplamda 3 milyon 388 bin 824 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 15 adet lot (588,6 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP