Borsa Haberleri

Oba Makarnacılık, 25 Firma ile İhracat Anlaşması İmzaladı

April 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Oba Makarnacılık, 25 Firma ile İhracat Anlaşması İmzaladı

Oba Makarnacılık (OBAMS), bazı Batı Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren firmalar ile ihracat anlaşması imzaladığını duyurdu.

Açıklamaya göre söz anlaşma; Gana, Senegal, Burkina Faso, Mali ve Togo’da yerleşik 25 farklı firmayı kapsıyor. Buna göre firmalar ile 25,5 milyon dolar değerinde makarna satış sözleşmesi imzalandı.

Ürün teslimatlarının ise 30 Haziran 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi planlanıyor.

1 Mart’ta Halka Arz Olmuştu

Oba Makarnacılık 1 Mart 2024 tarihinde halka arz olmuştu. 39,24 TL’den halka arz olan şirket şu anda 47,12 TL’den işlem görüyor. Şirket halka arz sonrası yatırımcısına 20%’lik bir getiri sağladı.

Oba Makarnacılık, 25 Firma ile İhracat Anlaşması İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP, Fintables