Borsa Haberleri

Nvidia Hisseleri Neden Yükseldi? Brad Gerstner’dan Pozitif Yorumlar

February 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Nvidia Hisseleri Neden Yükseldi? Brad Gerstner’dan Pozitif Yorumlar

Kısmen de olsa Altimeter Capital yatırımcısı Brad Gerstner’in aralık ve ocak aylarında neden hisse satın aldığını açıklamasının ardından, Nvidia (NVDA) 3,3%’lük artışla seansın en yüksek seviyelerine yaklaştı.

● CNBC’ye bir röportaj veren Gerstner, “Yılın ikinci yarısındaki gelir artışı beklentimiz büyüyor. Sadece 2023 için değil, 2024 ve 2025 için de Wall Street’in önündeyiz.

● Çok tanınmış bir teknoloji yatırımcısı olan serbest yatırım fonu yatırımcısı Brad Gerstner, ekim ayı sonlarında Meta Platforms (META) pozisyonlarını azaltma, metaverse maceralarını sınırlama ve bilakis “yeniden havaya girme” çağrısıyla manşetlere çıkmıştı.

Nvidia Hisseleri Neden Yükseldi? Brad Gerstner’dan Pozitif Yorumlar

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha