Borsa Haberleri

Nice Systems, LiveVox’u Satın Alacak

October 4, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Nice Systems, LiveVox’u Satın Alacak

İsrail merkezli yazılım şirketi Nice Systems (NICE), önde gelen yapay zekâ odaklı proaktif sosyal yardım sağlayıcısı LiveVox’u (LVOX) satın alıyor. 

Anlaşma şartlarına göre, işlemin kapanışında LiveVox hissedarları LiveVox adi hisselerinin her biri için 3,74 dolar nakit alacaklar. İşlemin, belirli yasal izinlere ve diğer geleneksel koşullara tabi olarak 2024 yılının ilk yarısında tamamlanması bekleniyor. 

NICE’ın sektör lideri platformu CXone ve gelişmiş dijital etkileşim becerileri, LiveVox’un sofistike ve zengin proaktif erişim portföyü ile birleştiğinde, sesli ve dijital tüm etkileşimleri bir araya getiren tek bir birleşik platform oluşturmayı hedefliyor. İkili, kurumların müşteri deneyimi operasyonlarını büyük ölçekte yapay zekâ ile dijital çağa hızlandırmalarına yardımcı olacak.

Nice Systems, LiveVox’u Satın Alacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Fly, Business Wire