Netflix

Netflix’in Hedef Fiyatı 725 Dolara Yükseldi

Mart 11, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Netflix’in Hedef Fiyatı 725 Dolara Yükseldi

Oppenheimer, Netflix’in (NFLX) hedef fiyatını 615 dolardan 725 dolara yükselterek, hissenin “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notunu korudu. 

Analistler bir araştırma notunda, şirketin abone başına ortalama gelirinin, reklamlardan para kazanma, abonelerin ek üyeler için ödeme yapması veya diğer bölgelerdeki fiyat artışlarındaki gelişmelerden yararlanmaya devam edebileceğini söylüyor. 

Oppenheimer, Netflix’in 2024 yılı abone başına ortalama gelirinin, Ekim 2023 fiyat artışları ve temel aboneliğin kademeli olarak kaldırılmasının ardından, yıllık bazda 4% artacağını tahmin ediyor.

Analistler, Netflix’in abonelerinin önümüzdeki üç yıl içinde Wall Sokak tahminlerinden potansiyel olarak 17 milyon daha yüksek olacağını tahmin ediyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Fly