Borsa İstanbul

Netaş, TT Mobil’den Sipariş Aldı

January 10, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Netaş, TT Mobil’den Sipariş Aldı

Netaş Telekomünikasyon (NETAS), Turkcell’in ardından Türk Telekom’un (TTKOM) şirketlerinden TT Mobil İletişim’den de sipariş aldığını duyurdu.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre NETAS, “Mobil Telekomünikasyon Ekipmanları ve Hizmetleri Tedarik Sözleşmesi” ile bu sözleşmeye ek protokol kapsamında Ran Swap projesi için TT Mobil’den yazılım ve donanım siparişi aldı.

Yapılan açıklamaya göre siparişin parasal karşılığı 2,6 milyon dolar.

Dün Turkcell’den Sipariş Almıştı

Netaş dün Turkcell ile de bir sipariş anlaşması gerçekleştirmişti. Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre şirket, Turkcell ile Telco Cloud Server siparişi kapsamında 6,75 milyon dolarlık anlaşma imzaladı.

Söz konusu habere ulaşmak için buraya tıklayın.

Netaş, TT Mobil'den Sipariş Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP