Borsa İstanbul

Netaş, Türk Telekom’dan Sipariş Aldı

January 11, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Netaş, Türk Telekom’dan Sipariş Aldı

Netaş Telekomünikasyon (NETAS), Türk Telekom’dan (TTKOM) sipariş aldığını açıkladı. Son siparişle birlikte Netaş 3 gün üst üste Turkcell, TT Mobil ve TTKOM’dan sipariş aldığını açıklamış oldu.

KAP’a yapılan açıklamada Türk Telekom, Netaş’tan 715 bin 500 dolar karşılığında HGW Wifi5 modem ve 1,5 milyon dolar karşılığında IP TV Set Top Box siparişi verdi.

3 Günde 3 Sipariş Aldı

Netaş dün yaptığı açılamada “Mobil Telekomünikasyon Ekipmanları ve Hizmetleri Tedarik Sözleşmesi” ile bu sözleşmeye ek protokol kapsamında Ran Swap projesi için TT Mobil’den 2,6 milyon dolarlık yazılım ve donanım sipariş aldığını açıklamıştı.

Şirket 9 Ocak’ta da Turkcell ile Telco Cloud Server siparişi kapsamında 6,75 milyon dolarlık anlaşma imzaladı.

Netaş, Türk Telekom'dan Sipariş Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP