Borsa Haberleri

NASA ile Çalışan Uzay Şirketinin Hisseleri 75% Düştü!

February 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
NASA ile Çalışan Uzay Şirketinin Hisseleri 75% Düştü!

Bir önceki seansta 260%’a kadar yükselen uzay araştırma şirketi Intuitive Machines (LUNR) hisseleri perşembe seansında 75% geriledi.

● Yakın zamanda bir SPAC anlaşmasıyla halka açılan Intuitive Machines (LUNR) hisseleri açılışı 97 dolardan yaparken, öğleden sonraki seansta 17,50 dolara kadar düştü. Hisse 20,30 dolardan kapanış yaptı.

● Çarşamba günü fırlayan hisse 136 dolara ulaşmıştı. Seansı, salı günkü 37,89 dolar seviyesindeki kapanış fiyatına göre 116% artışla 81,99 dolardan kapatmıştı.

● Şirket bu hafta basın bülteni yayımlamadı veya SEC bildirimi yapmadı.

● Houston, Teksas merkezli Intuitive Machines (LUNR), uzay araştırma hizmetleri ve ürünleri sağlıyor. Ay’da yeni keşifler yapılmasına olanak sağlamak üzere NASA ile iş birliği halinde çalışıyor.

NASA ile Çalışan Uzay Şirketinin Hisseleri 75% Düştü!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha