Borsa Haberleri

Musk ve Zuck’ın Kafes Dövüşü Roma’da Gerçekleşecek

August 11, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Musk ve Zuck’ın Kafes Dövüşü Roma’da Gerçekleşecek

Elon Musk, Mark Zuckerberg ile uzun zamandır beklenen kafes dövüşünün Roma’da “epik bir yerde” gerçekleşeceğini söyledi.

Musk, eskiden Twitter olarak bilinen X üzerinde yaptığı paylaşımda, “Kamera çerçevesindeki her şey antik Roma olacak, yani hiçbir şey modern olmayacak. İtalya Başbakanı ve Kültür Bakanı ile konuştum. Destansı bir yer üzerinde anlaştılar.” dedi. 

Tesla (TSLA) ve SpaceX şirketlerini yöneten ve Ekim 2022’de Twitter olarak bilinen X sosyal platformunu 44 milyar dolara satın alan Musk, mücadelenin kendi vakıfları tarafından yönetileceğini ve X ile Zuckerberg’ün Meta Platforms’u (META) üzerinden canlı yayınlanacağını söyledi.

52 yaşındaki Musk, “yapılan her şeyin İtalya’nın geçmişine ve bugününe saygı göstereceğini” sözlerine ekledi.

Musk, dövüşten elde edilen tüm gelirin gazilere gideceğini söyledi.

Musk ve Zuck’ın Kafes Dövüşü Roma’da Gerçekleşecek

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha