Borsa Haberleri

Mullen Hisseleri 52 Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü!

March 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Mullen Hisseleri 52 Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü!

Dün gerçekleşen işlemlerde son 1 yılın en düşük seviyesini, yaklaşık 13% değer kaybıyla gören Mullen Automotive (MULN) hisseleri, 0,13 dolara kadar geriledi. Bugün ise güne 0,148 dolar seviyesinden başladı.

● 200 milyondan fazla hissenin el değiştirmesi ve işlem hacminin yükselmesiyle birlikte, bir “penny stock” yani bir doların altında bir hisse fiyatına sahip MULN hissesi son zamanların en düşük seviyelerine gerilemiş oldu. Bu işlem hacmi, Tesla (TSLA)’nın çarşamba günkü işlem hacminden yaklaşık 3 kat daha yüksek.

● Bu haftanın öne çıkan borsa gelişmelerinin ele alındığı tahminlerde, hissenin opsiyonlu işlem hacmi açısından olağan dışı bir seyir izleyeceği kaydedilmişti.

● Geçen yıl 90%’dan fazla düşen Mullen (MULN) hisseleri, Mart 2022’de kaydettiği 4,18 dolarlık zirveden çarşamba günü 0,13 dolara kadar geriledi.

● Şirkete, NASDAQ’ın 1 dolarlık minimum hisse senedi fiyatı koşulunu karşılaması için kısa süre önce 180 günlük bir süre uzatımı verilmişti.

Mullen Hisseleri 52 Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha