Borsa Haberleri

Morgan Stanley Nio’nun Yükseleceğine Hâlâ İnanıyor!

Aralık 29, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Morgan Stanley Nio’nun Yükseleceğine Hâlâ İnanıyor!

Morgan Stanley, 4. çeyrek tahminleri düşürülmesine rağmen Nio  (NIO) için olumlu düşünüyor.

● Banka analistleri çarşamba günü müşterilerine verdikleri tavsiyelerde, “Beklentilerin düşürülmesi NIO’nun hisse performansını düşürebilir. Ancak Çin’in yeniden açılmasının yansımaları hem sektör genelini etkileyecek hem de muhtemelen geçici bir etki yaratacak. Bu yüzden bizce NIO’nun teslim etmeyi planladığı araç sayısındaki bu düşüş, şirket hisselerinde sert bir satış getirmeyecek. Piyasanın önümüzdeki aylarda mağaza trafiğinde/sipariş alımında yaşanacak canlanma hızına yeniden odaklanmasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

● NIO için “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” seviyesinde bir notlandırma yapan ekip, hissenin fiyat hedefini 16,10 dolar olarak belirledi. Şanghay merkezli elektrikli araç üreticisinin hisseleri çarşamba günü açılış öncesi işlemlerde az miktarda artış kaydetti.

Morgan Stanley Nio’nun Yükseleceğine Hâlâ İnanıyor!

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti