Borsa Haberleri

Morgan Stanley: 24 Saat İşlem Seçeneği Robinhood için Yeterli Olmayacak

May 15, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Morgan Stanley: 24 Saat İşlem Seçeneği Robinhood için Yeterli Olmayacak

Robinhood’un (HOOD) yatırımcılara haftanın beş günü 24 saat işlem yapma seçeneği sunması oldukça dikkat çekici bir gelişmeydi ancak Morgan Stanley’ye göre bu, şirketin finansal toparlanmasını desteklemek için yeterli olmayacak.

Morgan Stanley, işlem saatlerinde geçen hafta güncelleme açıklayan şirket için bu gelişmenin müşterileri tarafından beninsenip benimsenmeyeceğini veya yalnızca abartılı bir tanıtım olarak görülüp görülmeyeceğini söylemek için henüz erken olduğunu düşünüyor. 

Haftanın beş günü 24 saat işlem yapmanın HOOD için kısa vadede önemli bir gelişme olduğunu düşünmesek de şirketin gelirleri bu açıklamadan henüz pek faydalanmadı.” diye Morgan Stanley, Robinhood’un “EŞİT PORTFÖY AĞIRLIĞI” notunu ve 12 dolarlık 12 aylık ortalama hedef fiyatını koruyor. 

Morgan Stanley: 24 Saat İşlem Seçeneği Robinhood için Yeterli Olmayacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC