Borsa Haberleri

Migros, Paket Taxi’nin 18,3%’lik Paylarını Satın Aldı

Şubat 21, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Migros, Paket Taxi’nin 18,3%’lik Paylarını Satın Aldı

Migros (MGROS), 75% pay sahibi olduğu Paket Lojistik ve Teknoloji’nin (Paket Taxi) sermayesinin 18,3%’üne tekabül eden payları satın aldığını duyurdu.

Şirketin KAP’a yaptığı açıklamaya göre söz konusu paylar Migros’un bağlı ortaklığı Dijital Platform Gıda Hizmetleri üzerinden Paket Taxi’nin diğer hissedarlarından satın alındı.

Hisse devri sonrası Migros’un Paket Taxi’deki doğrudan ve dolaylı pay sahiplik oranı 92,1%’e yükseldi. Paket Lojistik ve Teknoloji, Migros’un online operasyonlarına lojistik hizmeti sağlıyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP