Borsa Haberleri

Migros Mağaza Sayısını 2.908’e Çıkardı

Ocak 5, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Migros Mağaza Sayısını 2.908’e Çıkardı

Perakende sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Migros Ticaret A.Ş. yatırımlarına devam ediyor. Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada; aralık ayında 54 adet Migros, 17 adet Migros Jet ve 1 adet Macrocenter formatında toplam 72 satış mağazası açtığını duyurdu.

Migros, son açılışlarla birlikte yurt içinde toplam mağaza sayısını 2.908’e çıkardı. Şirketin toplam net satış alanı ise 1 milyon 796 bin metrekareye ulaşmış oldu.

419 Üründe Fiyat Sabitlemesine Gitti

Rekabet avantajını kaybetmek istemeyen şirket ocak ayı boyunca; un, yağ, çay, şeker, bakliyat, deterjan, çocuk bezi gibi en temel ihtiyaç ürünlerini içeren Migros markalı 419 üründe fiyat sabitlemesine gitti. 

Bununla birlikte 23 farklı gruptaki tüm ürünleri kapsayacak şekilde 20 bine yakın üründe özel olarak 25%’den 50%’ye varan indirimler sunmayı planlıyor.

Migros Mağaza Sayısını 2.908'e Çıkardı

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti