BIST Şirket Haberleri

Migros 3 Ödül Birden Kazandı

Temmuz 7, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Migros 3 Ödül Birden Kazandı

Büyük perakende zinciri Migros, dünya çapında itibarı yüksek bir etkinlikte başarıya ulaştı! Private Label Manufacturers Association (PLMA) tarafından düzenlenen “Uluslararası Özgün Markalar” yarışmasında 3 farklı kategoride “Mükemmellik Ödülü” kazandı. 🏆

🌎 PLMA ve ‘Uluslararası Özgün Markalar’ Yarışması

PLMA, dünya çapında 4000’den fazla üyesi olan önemli bir organizasyon. Bu kuruluş tarafından düzenlenen ve alanında dünyanın en itibarlı organizasyonlarından biri kabul edilen “Uluslararası Özgün Markalar” yarışması, Migros’un bu başarısını elde ettiği platform oldu.

🏁Yarışmanın Kapsamı ve Kriterleri

Yarışmada, toplamda 20 ülkenin 64 perakende markasına ait 500’den fazla ürün 90 kategoride yarıştı. 

Şirketlerin düzenlenen programda ödül kazanabilmeleri için ürünlerin tadı, tasarımı, yarattığı fayda, fiyat-kalite karşılaştırması ve ambalaj gibi birçok kritere bakıldı.

🥇Migros’un Ödül Kazanan Ürünleri

Migros, M Life 2 Mineralli ve Vitaminli Bal Propolis Karışımı, Migros 100% Nar Ekşisi ve Like Me Aloe Vera Jel ürünleriyle 3 kategoride Mükemmellik Ödülü kazandı. Bu ürünler, yukarıda bahsettiğimiz kriterlere göre değerlendirilerek Migros’a Salute to Excellence Awards ödülünü kazandırdı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti