Kripto Para Haberleri

MicroStrategy 623 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Aldı

Mart 19, 2024 • 1 dakika okuma süresi
MicroStrategy 623 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Aldı

MicroStrategy (MSTR) 623 milyon dolar karşılığında 9,245 Bitcoin daha satın alarak yazılım firmasının toplam Bitcoin pozisyonunu 214 bin 246 token’a taşıdı.

Şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğu belgelere göre 623 milyon doların 592,3 milyon doları, MicroStrategy’nin en son dönüştürülebilir borç teklifinden elde edildi. En son token’lar, 11 Mart ve 18 Mart tarihleri arasında Bitcoin başına ortalama 67 bin 382 dolar fiyata satın alındı.

Yönetim kurulu başkanı Michael Saylor liderliğindeki şirket, 18 Mart itibariyle toplamda Bitcoin varlıkları için yaklaşık 7,53 milyar dolar veya bitcoin başına 35 bin 160 dolar ödedi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti