Borsa Haberleri

MicroStrategy 12 Bin Bitcoin Daha Satın Aldı

MicroStrategy 12 Bin Bitcoin Daha Satın Aldı
Google News Icon Takip Et

Michael Saylor liderliğindeki MicroStrategy (MSTR), dönüştürülebilir tahvillerin satışından elde edilen geliri kullanarak yaklaşık 786 milyon dolar karşılığında 11 bin 931 Bitcoin daha satın aldı. 

Şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğu dosyasına göre, 27 Nisan ve 19 Haziran tarihleri arasında yapılan son Bitcoin alımları, MicroStrategy’nin toplam varlıklarını 226 bin 331 tokena çıkardı.

Söz konusu satın alımlar, şirketin dönüştürülebilir bir tahvil teklifi yoluyla 800 milyon dolar toplamasının ardından geldi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha