Microsoft

Microsoft’tan İddialı Xbox Hamleleri

June 10, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Microsoft’tan İddialı Xbox Hamleleri

Microsoft (MSFT), Xbox Showcase etkinliğinde Xbox Series X ve S konsollarının tamamen dijital yeni versiyonunu ile birlikte yeni Call of Duty dahil birçok oyun da tanıttı. 

Xbox Showcase’de tanıtılan Xbox Series X ve S konsollarının dijital versiyonları ve Series X’in 2 terabaytlık özel sürümü, Xbox’ın Sony (SONY) PlayStation 5 ile olan rekabeti için oldukça önemli bir atılım olarak görüldü. 

Yeni Xbox konsolları dışında etkinlikte birçok yeni oyun tanıtıldı. Bu oyunlar arasında ise herkesçe merak edilen yeni Call of Duty: Black Ops 6 da yer aldı. Etkinlikte ayrıca; oyuncular tarafından oldukça sevilen “Doom”, “Gears of War” ve “Dragon Ages” gibi serilerin de yeni oyunları tanıtıldı. 

Microsoft’tan İddialı Xbox Hamleleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters