Microsoft

Microsoft, Twitter’ı Reklam Platformundan Çıkarıyor

April 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Microsoft, Twitter’ı Reklam Platformundan Çıkarıyor

Twitter, bir kez daha başka bir platformdan çıkarılıyor. Bu kez Twitter’dan vazgeçen teknoloji sektörünün en büyük isimlerinden biri. 

Microsoft (MSFT), 25 Nisan’da Twitter’ı reklam platformu Microsoft Advertising planından çıkaracağını açıkladı. Gelecek haftadan itibaren, kullanıcılar Microsoft’un sosyal medya yönetim aracından Twitter hesaplarına erişemeyecek. 

Bu ne demek? Twitter kullanıcıları artık Microsoft üzerinden yeni tweet yaratamayacak veya tweetlerini yönetemeyecek. Ayrıca kullanıcılar Microsoft Advertisement platformu üzerinden eski tweetlerini ve aldıkları etkileşimleri de görüntülemeyecek. 

Microsoft, Twitter’ı Reklam Platformundan Çıkarıyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Mashable