Microsoft

Microsoft, İşten Çıkarmalara Devam Ediyor

Microsoft, İşten Çıkarmalara Devam Ediyor
Google News Icon Takip Et

Birkaç ay önce 10 bin kişiyi işten çıkaracağını açıklayan teknoloji devi Microsoft (MSFT) ilerleyen dönemde de daha fazla kişinin işine son verecek. 

GeekWire’ın haberine göre şirketin pazartesi günü açıkladığı işten çıkarmalar kapsamında müşteri hizmetleri, destek ve satış departmanlarında görevli çalışanların işine son verilecek. 

Kaç kişinin işten çıkarılacağına ilişkin bir rakam belirtilmese de Washington eyaleti istihdam güvenliği departmanına sunulan bir bölgeye göre Seattle bölgesinde 276 Microsoft çalışanının işine son verilecek. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: MarketWatch