Borsa Haberleri

Mia Teknoloji’den Sürdürülebilirlik Alanında Yatırım Kararı

May 7, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji’den Sürdürülebilirlik Alanında Yatırım Kararı

Mia Teknoloji (MIATK), sürdürülebilirlik kapsamında yatırımlar, projeler ve yeni bir şirket kurmak için karar aldığını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre şirket, sürdürülebilirlik kapsamında; karbon sertifikasyonu, gönüllü karbon piyasası, karbon nötralizasyonu, karbon emisyon envanter raporu hazırlanması, sınırda karbon düzenleme mekanizması danışmanlığı gibi alanlarda yatırım yapacak.

Bu kapsamda Mia Teknoloji, yeni yatırımlar, yeni şirket kurulması, şirket ortaklıkları yapılması ve ulusal/uluslarası Sivil Toplum Örgütleri ile ortak çalışmalar yaparak projeler geliştirmesi konularında çalışmalar yürütülmesi için Yönetim Kurulu Başkanı’nın yetkilendirilme kararı aldı.

Mia Teknoloji'den Sürdürülebilirlik Alanında Yatırım Kararı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP