BIST Şirket Haberleri

Mia Teknoloji ve PTT İş Birliğinde Büyük Adım: TRota ve Tripy Entegrasyonu

September 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji ve PTT İş Birliğinde Büyük Adım: TRota ve Tripy Entegrasyonu

Mia Teknoloji’nin bağlı ortaklığı olan Tripy Mobility Teknoloji A.Ş., yerli ve milli platform olan TRota’ya entegre edilme yolunda PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile bir iş birliği protokolüne imza attı. 🤝

🚴‍♂️ Tripy Elektrikli Araçları Artık TRota’da!

Bu iş birliği sayesinde, TRota uygulaması üzerinden Tripy bünyesinde bulunan elektrikli bisikletlerin ve araçların kiralanması artık mümkün hale gelecek. Böylece kullanıcılar, sadece birkaç tıklama ile bu araçları kullanma şansına sahip olacaklar.

📱 TRota Uygulamasının Sunduğu Özellikler Neler?

PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilen TRota uygulaması, kullanıcılara birçok ulaşım seçeneğini tek bir platform üzerinden sunuyor. Şehirlerarası ve şehir içi toplu taşıma, taksi çağırma, araba ve bisiklet paylaşımı ile e-scooter paylaşımı gibi birçok ulaşım modu bu uygulamada mevcut. Kullanıcılar uygulama üzerinden bilgi edinme, rezervasyon yapma ve ödeme işlemlerini de kolayca gerçekleştirebilecek.

Mia Teknoloji ve PTT İş Birliğinde Büyük Adım: TRota ve Tripy Entegrasyonu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP