Borsa Haberleri

Mia Teknoloji, Karma Gerçeklik Teknolojileri Alanında Ürün Geliştirmek için Çalışmalara Başladı

Mart 28, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji, Karma Gerçeklik Teknolojileri Alanında Ürün Geliştirmek için Çalışmalara Başladı

Mia Teknoloji (MIATK), Karma Gerçeklik Teknolojileri geliştirme hedefleri kapsamında çalışmalar başlattığını duyurdu.

Şirket bu kapsamda Apple Vision Pro Karma gerçeklik gözlüğüyle, savunma sanayi, sivil havacılık, uzay ve üretim alanlarında sektörün ihtiyaçlarına yönelik olarak proje, tasarım ve ürün geliştirecek.

Yapılan açıklamada söz konusu alanlarda, sektör ihtiyaçları doğrultusunda yapılan çalışmaların; Uzaktan Bakım, Holografik Destek ve Operasyonel Yardım, Teorik, Pratik ve Uygulamalı Eğitim ve Simülasyon Ürünleri, Planlama, Yönetim ve Koordinasyon Uygulamaları, Yapay Zekâ Desteğiyle Obje Tanıma, Nesne ve Alan Algılama ve Anlamlandırma konularını kapsadığı belirtildi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP